LT    EN    RU

Kelmė:  8 427 61 115

Raseiniai: 8 428 51 070
  Vilnius: 8 5 238 9089Kviečiame tapti mūsų facebooko draugu!

 

 

  

www.boschservisas.lt

  www.facebook.com/BoschCarServiceLT

 

 

 

  Apie mus

Pirmuosius žingsnius UAB „Girilis“ žengė dar 1996 m.

Šiandien, jau esame vieni didžiausių didmeninės prekybos automobilių dalimis tinklų. o taip pat Kelmėje, Raseiniuose ir Vilniuje įmonė  teikia automobilių serviso paslaugas.

       

Dažnai girdime klausimą - kur yra mūsų sėkmės paslaptis. Šiandien, galime drąsiai pasakyti, kad sėkmė slypi profesionalioje komandoje ir pasiryžime žengti koja kojon su inovacijomis. 

 

Jūsų automobilius remontuos gerą įvertinimą turintys autošaltkalviai, o Jus aptarnaus  gerai savo darbą išmanantys autoserviso meistrai, su nuolat atnaujinama moderniausia įranga. 

 

Antras sėkmės garantas tai lojalumas pastoviems klientams. Dėl sukurtos nuolaidų kortelių sistemos galime suteikti lanksčias apmokėjimo sąlygas Jums. 

Taip pat nemažiau svarbus mūsų lojalumas partneriams. Įmonėms ir organizacijoms, pasirašius sutartį, suteikiama galimybė atidėti mokėjimą. Esant poreikiui ir galimybei, automobiliai aptarnaujami be eilės.

Visa tai ir dar daugiau, nes mes dirbame Jums.  

 

BOSCH - patikimumo ir kokybės garantas. Džiaugiamės, kad mūsų ilgamečio darbo rezultatus įvertino vienas didžiausių pasaulio automobilių komponentų kūrėjas BOSH. 

 

Bosch automobilių servisas atlieka lengvųjų automobilių ir mikroautobusų iki 5,5t visapusišką variklių, transmisijų, važiuoklių, stabdžių, elektros ir elektronikos, maitinimo bei degimo sistemų diagnostiką ir remontą, emisijų kontrolę (CO, HC, CO2, O2, λ;  dyzeliu varomų t.p. dūmingumo), ratų geometrijos diagnostiką bei reguliavimą, padangų montavimą/balansavimą (su saugojimu), vėdinimo ir kondicionavimo sistemų aptarnavimą bei remontą, žibintų reguliavimą, transporto priemonių parengimą techninei apžiūrai bei nuolatinę priežiūrą.

 

 

Mūsų vizija – sukurti naują - patį aukščiausią Bosch kokybės garantą.

Mūsų misija – pasiekti aukščiausią klientų pasitenkinimo paslaugomis lygį.