LT    EN    RU

Kelmė: 8 427 54 434
Klaipėda: 8 46 380 776

Raseiniai: 8 428 57 680
Vilnius: 8 5 277 3141



Kviečiame tapti mūsų facebooko draugu!

 

 

  

www.boschservisas.lt

  www.facebook.com/BoschCarServiceLT

 

 

 

  



Apie mus

 

UAB ”Girilis”  veiklą vykdo nuo 1996 metų. Be savo pagrindinės veiklos – didmeninės prekybos automobilių naujomis atsarginėmis dalimis, įmonė užsiima ir mažmenine prekyba . Šiuo metu mūsų asortimentas įvairių automobilių dalių bei automobilių priežiūros priemonių, aksesuarų yra platus ir su kiekviena diena vis labiau plečiamas.

Mes turime keturias  parduotuves per visą Lietuvą - Vilniuje, Kelmėje, Raseiniuose, Klaipėdoje, kuriose platus prekių asortimentas, malonus aptarnavimas ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Parduotuvės, be didelių ir patogių savitarnos skyrių, pasižymi kasdien atnaujinamu asortimentu.

Prekės tiekiamos tiesiogiai iš gamintojų ir tiekėjų, turinčių kokybės vadybos sistemos sertifikatus. Todėl galime pasiūlyti kokybiškų automobilių atsarginių dalių konkurencingomis kainomis. Prekiaujame tiek originaliomis automobilių dalimis, tiek analogais. Daugeliui automobilių dalių ir kitoms automobiliams skirtoms prekėms suteikiamos garantijos.

Su įmonėmis ir organizacijomis pasirašomos ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys. 

  

Kokybės kontrolė

vilnius@girilis.lt – el. paštas priekaištams, pastaboms, padėkoms ar pageidavimams dėl UAB“Girilis“  teikiamų paslaugų ar prekių kokybės. 

Mums jūsų nuomonė įdomi ir labai svarbi.

 

 

 

 

 

Administracija

Amatininkų g. 12, Kelmė

8 427 61114

8 618 95998  

info@girilis.lt